Föremål som liknar Örjan Sätre
8121 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 29 mars 2021
6829 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 30 november 2020
4667 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 juli 2020
5009 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 juli 2020
8359 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2020
7088 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 juli 2019
5430 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 juli 2019
3206 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 3 december 2018
2485 Litografi
4 st, Örjan Sätre (f. 1952), EA-upplaga, 25x19
Såld: 500 kr
Såldes den 12 juni 2017