6178 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 3 maj 2021 -
2081 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 februari 2019 -
3164 Akvarell
Ã…ke Berglund (1910-2001), -49, landskap, 24x31
Såld: 100 kr
Såldes den 27 september 2010
4108 Litografier & ..
av Mats-Åke Bergström & Diane Elson
Såld: 150 kr
Såldes den 16 augusti 2010 -
8465 Akvarell
Mat-Åke Bergström, "I slagugglemarker" 36x24
Såld: 800 kr
Såldes den 5 mars 2007