8145 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024 -
7164 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 16 maj 2022 -
4338 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), PT, motivet: 52x81
Såld: 100 kr
Såldes den 6 februari 2017
3602 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2015 -
3605 Färglitografi
Åke Ahlberg, 147/290, Flicka, bladets mått: 28x47
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juni 2015 -
5514 Färglitografi
Åke Ahlberg, 121/290, bladets mått: 28x46
Såld: 400 kr
Såldes den 13 april 2015
9440 Litografier
3 st, Ã…ke Ahlberg, 150 upplaga, motivet: 51x62
Såld: 100 kr
Såldes den 19 maj 2014 -
8533 Litografi
Ã…ke Ahlberg, PT, signerad. , motivet: 11x17
Såld: 250 kr
Såldes den 24 mars 2014 -
2307 Litografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 6 januari 2014