KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13406495

nr 1340 6495

Harro Koskinen

(f. 1945), Finland

Pastell, Harro Koskinen (f. 1945), Finland. Signerad, daterad 1978. Motivet: 50x75 cm

Konditionsrapport: saknar glas

Harro Koskinen, finländsk bildkonstnär född 1945.

måndag 10 augusti 2020
kl 18:30:44

Harro Koskinen

Läs mer om Harro Koskinen