KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13406495
nr 1340 6495
Harro Koskinen
(f. 1945), Finland
Pastell, Signerad, daterad 1978. Motivet: 50x75 cm
Kondition: saknar glas
Harro Koskinen, finländsk bildkonstnär född 1945.
måndag 10 augusti 2020
kl 18:30:44