Ã–VRIGT / Diverse / Vikskärm 14624029

nr 1462 4029

Vikskärm

Bordsmodell, Japan, tryckt dekor. Längd: 6x10, höjd: 24 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 april 2022
kl 20:59:21

25/4 15:29:04 1      Vinnande bud