GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 11389478
nr 1138 9478
Vaser
Ett par, porslin, Sent 1800-tal, höjd: 34 cm
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:42:16
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr