GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vaser 5511378

nr 551 1378

Vaser

Lenght: ()

2 st, Argenta, höjd: 17-20

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1100

Monday November 10 2008
at 17:24:04

Argenta