GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vaser 5511378
nr 551 1378
Vaser
Lenght: ()
2 st, Argenta, höjd: 17-20
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1100
Monday November 10 2008
at 17:24:04
850 kr
750 kr
900 kr
950 kr
1.000 kr
Argenta