GLASS & CERAMICS / Glass / Vase 6638057

nr 663 8057

VASE

cut glass, 19th century, height: 19, nagg.

kristall, 1800-tal, höjd: 19

Condition: nagg

100

SEK 100

Monday October 25 2010
at 18:00:31

25/10 11:44:03 1      Vinnande bud

Halvkristall