GLASS & CERAMICS / Glass / Vase 6638057
nr 663 8057
VASE
cut glass, 19th century, height: 19, nagg.
kristall, 1800-tal, höjd: 19
Condition: nagg
100
SEK 100
Monday October 25 2010
at 18:00:31
25/10 11:44:03
Halvkristall