KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11061297
nr 1106 1297
Vilhelm Bjerke-Petersen
(1909-1957), Danmark
Tusch, Vilhelm Bjerke-Petersen (1909-1957), 9-11-34, Monogramsign v. b-p, bladets mått: 42x52
Kondition: slitage, missfärgningar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 maj 2017
kl 20:55:35
27/4 04:21:28
600 kr
1/5 12:28:36
Vilhelm Bjerke-Petersen
Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen