KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16363193

nr 1636 3193

Träsnitt

Japan, Signerad. Bildmått: 23x33 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 augusti 2024
kl 19:08:19