MÖBLER / Soffor / Trågsoffa 8805654
nr 880 5654
Trågsoffa
rokokostil, längd: 187
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 mars 2014
kl 20:02:34
200 kr
250 kr
400 kr
900 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr