GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Tea set 8268060
nr 826 8060
TEA SET
14-del, Tilgman, 1950s, några delar med nagg.
14-del, Tilgman Keramik, 50-tal
Condition: några delar med nagg
600
SEK 100
Monday May 13 2013
at 19:59:39
12/5 11:52:16
Tilgman Keramik