MÖBLER / Möbler, övrigt / Telefonmöbel 7884368
nr 788 4368
Telefonmöbel
rokokostil, längd: 94
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:39:09
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr