KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13914439

nr 1391 4439

Olle Ljungström

(1961-2016), Sverige

Teckning, Olle Ljungström (1961-2016), Sverige. "Glad Maya-Indian, Signerad. Motivet: 29x20, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Konditionsrapport: slitage

Olle Ljungström, svensk msuiker och bildkonstnär född 1961, död 2016.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:50:50

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Olle Ljungström

Läs mer om Olle Ljungström