KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14204385

nr 1420 4385

Teckning

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Kust, 20x29, yttermått inklusive ram: 38x46 cm

måndag 27 september 2021
kl 19:32:54