KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14943193

nr 1494 3193

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Teckning, Blyerts, Signerad, 20,5x12,5, yttermått inklusive ram: 58x47 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:36:13

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl