GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 10616409
nr 1061 6409
Tallrikar
4 st, Kina, diameter: 22-33
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 18:17:17
6/10 19:06:59