GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 9412480
nr 941 2480
PLATES
3 pcs, China, wear, damages, repaired.
3 st, Kina
Condition: slitage, skador, lagad
400
SEK 150
Monday February 16 2015
at 18:56:39
12/2 18:05:08
100 kr
13/2 11:19:29