GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9109572
nr 910 9572
Tallrikar
8 st, Kina
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 september 2014
kl 19:49:08
700 kr
800 kr