GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 7085128
nr 708 5128
Tallrikar
4+ 1, 1800-tal, diameter: 19-25
Kondition: mindre med skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 19:29:38
8/8 19:22:21