GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plate 9262490

nr 926 2490

PLATE

China, 19th century, diameter: 25 cm, wear.

Kina, 1800-tal, diameter: 25 cm

Condition: slitage

600

SEK 350

Monday November 24 2014
at 18:10:59