MÖBLER / Bord / Bord 5591321

nr 559 1321

Bord

1800-tal, mahogny, diameter: 101, höjd: 75

Kondition: Mindre fanérskador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 22 december 2008
kl 17:00:00

Superellipsbordet