MÖBLER / Bord / Sybord 9412627
nr 941 2627
Sybord
Sengustavianskt, längd: 59, djup: 39, höjd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 februari 2015
kl 20:24:29
14/2 22:28:49
600 kr
16/2 18:05:00