MÖBLER / Bord / Sybord 13603566
nr 1360 3566
Sybord
Allmoge. Bredd: 40 cm. Djup: 30 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:13:16
150 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr