MISCELLANEOUS / Books & Maps / Svenska sjökort 12948019

nr 1294 8019

Svenska sjökort

del II, ca 78x58 cm, wear, damages.

del II, ca 78x58 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 300

Monday December 2 2019
at 18:19:37