MISCELLANEOUS / Military Items / Sword 14829133
nr 1482 9133
SWORD
length: 102 cm, "Carlos III", wear, damages.
längd: 102 cm, "Carlos III"
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday August 15 2022
at 19:00:25
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
SWORD
Condition: slitage, skador
nr 1482 9133
SWORD
längd: 102 cm, "Carlos III"
Condition: slitage, skador
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 350 |
Monday August 15 2022 |