MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 15685341

nr 1568 5341

Arne Jacobsen

(1902-1971), Danmark

Stolar, 4 st, Sjuan, design: Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark, För Fritz Hansen, etiketterade

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:54:15

Arne Jacobsen

Läs mer om Arne Jacobsen
Sjuan