MÖBLER / Bord / Spelbord 7908228
nr 790 8228
Spelbord
ek, tidigt 1900-tal, längd: 90, djup: 45, höjd: 79
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:02:26
250 kr
250 kr