FURNITURE / Tables / Games table 14556110

nr 1455 6110

GAMES TABLE

1890s. Length: 88, width: 44 cm, height: 77 cm, wear.

1890-tal. Bredd: 88. Djup: 44 cm, höjd: 77 cm

Condition: slitage

600

SEK 350

Monday Mars 21 2022
at 18:49:28