ÖVRIGT / Speglar / Spegellampetter 15464191

nr 1546 4191

Spegellampetter

ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 5 juni 2023
kl 18:18:02