MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Fan 11468270

nr 1146 8270

FAN

Stockholmsutställningen 1897, slitage, skador.

Stockholmsutställningen 1897

Condition: slitage, skador

300

SEK 100

Monday November 27 2017
at 20:04:35

27/11 15:52:06 1      Vinnande bud

Tiffany, Louis Comfort
Amerikansk designare, målare, inredningsarkitekt och glaskonstnär, 1848-1933.