FURNITURE / Tables / Coffee table 8985337
nr 898 5337
COFFEE TABLE
octagonal, diameter: 88, height: 65, slitage/skador.
Oktagonalt, diameter: 88, höjd: 65
Condition: slitage/skador
SEK 100
Monday June 2 2014
at 20:17:11
COFFEE TABLE
Condition: slitage/skador
nr 898 5337
COFFEE TABLE
Condition: slitage/skador
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 100 |
Monday June 2 2014 |