MÖBLER / Bord / Soffbord 15805157

nr 1580 5157

Soffbord

1930-tal, funkis. Diameter: 52 cm. Höjd: 55 cm

Kondition: bruksslitage, ranglig

Utrop:

500 kr

måndag 20 november 2023
kl 20:36:00