MÖBLER / Soffor / Soffa 11587312
nr 1158 7312
Soffa
skinn, Chesterfield, längd: 190 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 januari 2018
kl 19:39:44
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)