FURNITURE / Sofas / Sofa 8189006

nr 818 9006

SOFA

Sengustaviansk Förgylld, length: 192,

Sengustaviansk Förgylld, längd: 192

Condition: slitage

10000

SEK 6000

Monday April 1 2013
at 19:24:45

1/4 19:19:43 1      Vinnande bud