MÖBLER / Soffor / Soffa 16657219

nr 1665 7219

Soffa

Gustaviansk stil, 1800-tal. Längd: 121 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 december 2024
kl 20:43:01

5/12 21:04:55 1      Vinnande bud
5/12 21:10:26 1      justering av budtak

Den Gustavianska stilen