FURNITURE / Sofas / Sofa 14077437
nr 1407 7437
SOFA
1950s, fällbar karm. Length: 175cm, wear.
1950-tal, fällbar karm. Längd: 175cm
Condition: slitage
800
SEK 700
Monday July 5 2021
at 18:57:28
500 kr
600 kr