MÖBLER / Bord / Slagbord 14303587
nr 1430 3587
Slagbord
ådringsmålat. Bredd: 25 + 2x68, djup: 78 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:24:23
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr