MÖBLER / Bord / Slagbord 10827285
nr 1082 7285
Slagbord
1800-tal, längd: 28 + 2x68, djup: 110 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:59:38
1.100 kr
1.100 kr
1.500 kr