KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15206194

nr 1520 6194

Skulptur

Marianne Hall. Signerad, daterad 1987, "ett ansikte" Lergods. Höjd: 27 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:49:14

6/2 17:34:27 1      Vinnande bud