GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skulptur 16353181

nr 1635 3181

Skulptur

Konstglas, Joy Equel. Signerad, daterad -69. Höjd: 23 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 20:12:08