KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14929342

nr 1492 9342

Skulptur

1960-tal, fågel. Höjd: 31 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 september 2022
kl 20:38:02

26/9 20:07:28 1      Vinnande bud