MÖBLER / Bord / Skrivbord 16285228

nr 1628 5228

Skrivbord

Rokokostil. Bredd: 132 cm, djup: 66 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juni 2024
kl 20:41:06

15/6 11:35:15 1      Vinnande bud