MÖBLER / Bord / Skrivbord 16484042

nr 1648 4042

Skrivbord

Bemålad. Bredd: 110 cm. Djup: 60 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 oktober 2024
kl 19:32:05

7/10 16:54:43 1      100 kr
7/10 17:27:14 2      Vinnande bud