MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Skrin på benställning 14556407
nr 1455 6407
Skrin på benställning
length: 62 cm. Width: 40 cm, height: 89 cm cm, wear, damages, cracks.
Längd: 62 cm. Djup: 40 cm, höjd: 89 cm
Condition: slitage, skador, sprickor
600
SEK 300
Monday Mars 21 2022
at 19:11:36
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)