Ã–VRIGT / Diverse / Skrin 10827855

nr 1082 7855

Skrin

Lackat, höjd: 12, 5 cm, bredd: 24 cm, djup: 18 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

måndag 9 januari 2017
kl 18:19:16