FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Sideboard 9355516
nr 935 5516
SIDEBOARD
oak, length: 136 d 50, height: 97, wear, damages.
ek, längd: 136 d 50, höjd: 97
Condition: slitage, skador
1000
SEK 100
Monday January 19 2015
at 18:51:40
19/1 12:13:00