GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 5064023

nr 506 4023

Skål

Tapio Wirkkala (1915-1985), Finland, Iitala, Finland 1958, signerad, höjd 7, 5 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 28 januari 2008
kl 16:38:42

  • 28 jan

TEMA H55 och 50-tal

På H55, Helsingborgsutställnin

Läs mer om TEMA H55 och 50-tal