Ã–VRIGT / Diverse / Skål 5064048

nr 506 4048

Skål

Krenit + 2 kokkärl Emaljerade Nacco Denmark (små nagg)

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 januari 2008
kl 16:07:19

18/1 20:01:26 1      200 kr
27/1 18:56:22 2      Vinnande bud

  • 28 jan

TEMA H55 och 50-tal

På H55, Helsingborgsutställnin

Läs mer om TEMA H55 och 50-tal